Sprzedaż z koncesją


Dzieki koncesji możemy
sprzedawać alkohol na każdym evencie.Event to coś wyjątkowego, wykraczającego poza codzienność. Dla każdego może mieć własną, odmienną definicję przez indywidualne wyobrażenie oraz spersonalizowane oczekiwania. Tego typu wydarzenia mogą różnic się nie tylko powodem ich zorganizowania i zaplanowanymi atrakcjami, ale także i miejscem, w którym mają się odbywać. Morze, góry, czy jezioro? Event w plenerze to atrakcyjna alternatywa podnosząca walory każdego wydarzenia. W tak malowniczy sposób można zapaść w pamięć na długo. Naszym sposobem na uatrakcyjnienie wszelakich eventow są bary kawowe i alkoholowe. Dostosujemy się do preferencji organizatora. Nieskromnie warto dodać, że bogatą ofertą drinków zaspokoimy każdego smakosza i konesera. Nasza kadra baristów i barmanów to zaufani ludzie z doświadczeniem. Odnajdą się w każdym towarzystwie.

Niejednokrotnie w takcie przygotowań do eventów, wystaw, targów, spotkań czy wydarzeń pojawia się pomysł sprzedaży alkoholu. Nawet, jeśli organizator nie posiada stosownych pozwoleń, to my wychodzimy na przeciw. Jesteśmy pod tym kątem przygotowani - posiadamy niezbędne dokumenty oraz sprzęt do fiskalizacji.

Dysponujemy wieloma rodzajami barów - dobieramy je według preferencji organizatora. Oferujemy także szeroki wachlarz alkoholi: od schłodzonego piwa, przez fantazyjne drinki, po ponadczasowe, wysokogatunkowe whyski.

Powierz nam swój pomysł, a my go urzeczywistnimy w profesjonalnej formie i oprawie! Zaufaj profesjonalistom!Zaufali nam

BUY TICKETS