Usługi baristyczne


Jak uszczęsliwić gości? My to wiemy! Odrobina kawowych czy lemoniadowych pyszności przyżązdzona z zamiłowaniem i profesjonalizmem przypadnie do gustu najbardziej wymagającym!Bary kawowe

Kochamy kawę i wszystko co jest z nią związane. Posiadamy wszystko co potrzebne jest do podania jej w jak najlepszym i pięknym wydaniu. Miłośnicy kawy będą wniebowzięci korzystając z tej usługi . Dysponujemy całym sprzętem i najwyższej jakości składnikami, aby podać przepyszną kawę w każdej postaci.


Obsługa baristyczna

Masz ochotę na odrobinę luksusu? Oferowana obsługa baristyczna oparta jest na światowych standardach. Mistrzowie Bariści pracują w stylu latte art i serwują wiele rodzajów najwyższej jakości kaw z niezwykłymi dodatkami smakowymi. Każda filiżanka przyniesie niezwykłe doznania smakowe!


Latte art

Sztuka tworzenia rysunków i wzorów z mlecznej pianki na powierzchni espresso. Sprawdź naszą ofertę, w której specjalizujemy się od lat. „Nie zdawałam sobie sprawy jakie cuda i wianki mogą powstać na powierzchni filiżanki kawy,Wasze umiejętności i pasja do kawy są niesamowite”.


Barista na targi

Posiadamy wszystko co niezbędne jest do obsłużenia Waszych klientów na wszelkiego typu imprezach i targach. Nikt nie przejdzie obojętnie obok stoiska, przestrzeni, z której wydobywać się będzie wspaniały aromat kawy parzonej przez Pasjonatów. Kawa to nasza pasja, dowiedz się więcej o tym jak ją podajemy i jak smakuje!


Warsztaty baristyczne

Przeróżne smaki kaw z wielu zakątków świata, aromat, który jeszcze długo będzie unosił się w Waszej wyobraźni… Wprowadzimy Was w ten niezwykły świat, przekażemy swoją pasję i wiedzę.


Alternatywne metody parzenia kawy

Zapoznaj się z wybranymi najpopularniejszymi metodami alternatywnego parzenia kawy. Sprawdź, jak pyszna może być Twoja kawa parzona innymi sposobami i czym różni się ona od małej czarnej przygotowanej w automatycznym ekspresie. Z przyjemnością wprowadzimy Was w inny wymiar Kawowego świata.


Drukarka do kawy

Twoje logo na piance od kawy? Jasne, to żaden problem! Dzięki naszej drukarce Evebot Coffee Selfie Printer możemy je wykonać na napojach takich jak piwo, koktajle mleczne, drinki jak również na wszelkich produktach spożywczych o płaskiej powierzchni. „Zaskoczyła mnie pięknie podana kawa z idealnie odwzorowanym logo naszej firmy „Zaufali nam

BUY TICKETS