Usługi barmańskie


Jak zapaść w pamięć i uczynić imprezę nietuzinkową? Oczywiście za naszą przyczyną! Znamy się na tym, a co więcej - uwielbiamy to!Pokazy barmańskie flair

Niepowtarzalne show, w którym grawitacja nie istnieje, a latające butelki migają w oczach zachwyconych gości. To elektryzujące show jest najczęściej wybieraną atrakcją barmańską na imprezach prywatnych, firmowych i weselach.


Barmani na wesele

Nasze doświadczenie, profesjonalizm, umiejętności i zaplecze, którym dysponujemy dostarczyło niejednokrotnie niezapomnianych wrażeń na uroczystościach weselnych, które mieliśmy przyjemność obsługiwać. Obsługa logistyczna, szkło, lód, alkohol... to wszystko przywieziemy ze sobą. Przyszykujemy ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.


Barmani na targi

Z nami stanowisko Waszej firmy może wyróżniać się od innych aby przyciągać gości i kontrachentów. “ To już kolejne targi z Pasjonatami. Bez nich nasza przestrzeń nie przyciągneła by tylu chętnych aby zapoznać się z naszymi produktami, Dziękujemy Wam, do zobaczenia na kolejnych targach”


Bary molekularne

Obłędne, pełne kolorów molekularne drinki z dodatkiem sferycznych pianek, żeli, ciekłego azotu czy suchego lodu… Wszystko to niczym w laboratorium chemicznym. Intryguje, ciekawi, rozśmiesza. Połączymy nieoczywiste smaki, uwolnimy świeże i apetyczne aromaty, to koniecznie trzeba zobaczyć, poczuć, spróbować ! Nie da się obok tej atrakcji przejść obojętnie!


Bary degustacyjne

Czy wiecie, że wzrokiem i węchem jesteśmy w stanie ocenić dobry alkohol? Pasjonaci zapraszają do degustacji alkoholi. W trakcie takiego spotkania będą mieli Państwo możliwość poszerzenia horyzontów dotyczących poznania definicji, sposobów podawania, historii powstania takich gatunków jak whisky, wino, rum. Pokażemy Ci świat alkoholi od kuchni. Nasza wiedza, doświadczenie i pasja sprawią, że takie spotkanie będzie niezapomnianym przeżyciem w dobrej atmosferze.


Smoothie & Lemonade

Wystarczy, że wyobrazisz sobie upalny dzień, jesteś na targach lub konferencji… Czy może być coś bardziej orzeźwiającego niż świeżo wyciśnięty sok z cytryny i limonki, odrobina aromatycznej mięty, trochę cukru i zimna, mocno gazowana woda?

Robimy najlepsze lemoniady we wszechświecie! „Doskonale wyglądają i smakują” Orzeźwienie godne mistrzów tylko z Pasjonatami!


Zaufali nam

BUY TICKETS